Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 47 x 60,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole FAMÍRA. Malíř, sochař, scénograf, začínal s předválečnou avantgardou, po válce socialistický realista. Autor viz T 1/208, TD 52, V 5/470, Ch 2/210, NEČVU 1/170.